CL321611T-120K-S datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CL321611T-120K-S
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation CL321611T-120K-S Mfr Package Description: CHIP, 1206 Core Material: FERRITE DC Resistance: 1 ohm Surface Mount: Yes Terminal Shape: WRAPAROUND Terminal Finish: TIN LEAD Terminal Placement: DUAL ENDED Manufacturer Series: CL321611 Number of Functions: 1 Number of Terminals: 2 Inductor Application: RF INDUCTOR Shape/Size Description: RECTANGULAR PACKAGE Operating Temperature-Max: 85 Cel Operating Temperature-Min: -25 Cel Tolerance: 10 % Inductor Type: GENERAL PURPOSE INDUCTOR Quality Factor: 45 Test Frequency (at L-nom): 2 MHz Rated Current-Max: 0.0150 A Inductance-Nom (L): 12 uH Self Resonance Frequency: 22 MHz